info@novikov.ua Skype / Telegram : Nofikoff
Viber, Whatsapp (093) 119-63-11, (093) 853-70-20 Киев, Ревуцкого 44Б, оф. 115
ПП "Погоняло"
Помощь в : переносе к нам доменов, хостинга, DNS настройкам, защиты от вирусов, спама и пр.

 

ПП "Погоняло" (биллинг и NS сервера)  |  Хостинг тарифы |  Домены тарифы | Новости | Договор ПП "Погоняло" | О компании | Частые вопросы English French German

Публічний договір (публічна оферта) на надання послуг і обробку персональних даних

Даний документ є еквівалентом усної угоди, акцептується оплатою послуг або реєстрацією на сайті. Будь ласка, ознайомтеся з текстом публічного договору перш, ніж ви почали реєстрацію або замовлення послуг на сайті http://Pogonyalo.com:

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Даний документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) юридичної особи  ПП "Погоняло"  ЄДРПОУ 44018530 (далі іменується «Виконавець») і містить всі істотні умови надання послуг (ст. Ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) .

2. Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України (ЦКУ) у разі прийняття викладених нижче умов і оплати послуг юридична або фізична особа, яка провадить таким чином акцепт цієї оферти, стає ЗАМОВНИКОМ.

3. Цей Договір може бути укладений одним із таких способів:

 а) Шляхом його підписання уповноваженими представниками Замовника і Виконавця;

 б) Шляхом реєстрації Замовника на web-сайті Виконавця за адресою https://Pogonyalo.com  (далі - «веб-сайт Виконавця») відповідно до Інструкцій, опублікованими на веб-сайті Виконавця (далі - «Інструкції Виконавця»), присвоєння номера договору (в разі, якщо клієнтові не надано номер договору, номером договору виступає облікове ім'я клієнта - далі «логін») і подальшої оплати Замовником рахунку, виставленого за допомогою web-інтерфейсу Виконавця, з дотриманням всіх умов, зазначених у Договорі. Замовник несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної інформації при реєстрації.

4. Укладаючи Договір, Замовник підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Замовник є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Виконавцю своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків , а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом наступних п'яти років після закінчення його дії. Знищення персональних даних є підставою для розірвання договору і виконується на підставі письмового (паперового) заяви клієнта. В такому випадку, договір розривається з дати, зазначеної у відповідному повідомленні Виконавця. Крім цього, укладенням цього Договору, юридичній особі ПП "Погоняло" ЄДРПОУ 44018530 з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Виконавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних (наприклад, при реєстрації доменного імені). Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

Терміни, що використовуються в даному договорі

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

УМОВИ І ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ДОМЕННОГО ІМЕНІ

ПОРЯДОК НАДАННЯ ТА ОБЛІКУ НАДАНИХ ПОСЛУГ

ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

ПОРЯДОК розгляду претензій І СПОРІВ

ФОРС МАЖОР

ТЕРМІН ДІЇ І ПОРЯДОК РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

Договір

Для укладення договору в паперовому вигляді вам необхідно звернутися в службу підтримки. При запиті паперового договору, будь ласка, повідомте всі реквізити компанії, а також прикріпіть скан-копії основних документів, таких як свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ та ін.

 

Your computer IP adresss : 172.70.115.2

Примечание: оптовые цены на регистрацию доменов действуют для заказов от 10-и доменных имен.
Домены регистрируются мнгновенно через биллинговую панель.
Хостинг эккаунты для проверенных пользователей создаются автоматически.

Существующие варианты оплаты - нал в т.ч. НДС, безнал, VISA, MasterCard, WebMoney, Терминалы самообслуживания и пр
Предоставляется договор оферты на ПП "Погоняло" ЄДРПОУ 44018530,

Пишите Skype / Telegram : Nofikoff, Viber, Whatsapp: (093) 119-63-11, (093) 853-70-20
info@novikov.ua www.Novikov.ua Политика конфиденциальности